DMCA

Müziğin en çok yayınlandığı alanlardan birisi de şüphesiz radyolardır. Radyolarda çalınan her eser ise belli bir telif hakkı ödendiği takdirde dinleyiciye sunulur. www.hitmuzik.com (ilerleyen paragraflara artık Hit Müzik olarak yazılacaktır) Türkiye Cumhuriyeti ve ulusal yasalar uyarınca fikri mülkiyet konularını çok önemser ve tüm radyolarda yayınlanan eserlerin asıl sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak içeriklerinin online ortamda yayınlanmasını sağlamaya yardımcı olur. Hit Müzik, pop-up (açılır pencere) özelliklerini kullanarak ilgili yayın kuruluşlarının web sitelerine bağlanan bir radyo dinleme platformudur.

Hit Müzik olarak web sitemizde yayınlanan canlı radyo frekanslarını ilgili radyo kanallarının canlı yayın uygulamalarını kullanarak sizlere sunuyoruz. Bu yayınlanan uygulamalar üzerinden her eser ve sanatçının telif hakları yükümlülüğüne uyulmuş olup web sitemizde hiçbir aykırı içerik bulunmamaktadır. Sitemizi tercih eden dinleyicilere sunulan yayınlara herhangi bir müdahale edebilme durumu söz konusu değildir.

Radyo dinleme sitemizde yer alan tüm yayınların sorumluluğu ilgili medya şirketlerine aittir. Sunucularımızda hiçbir yayın kaydı tutulmaz ve bu yayınlar üzerinde herhangi bir düzenleme imkânımız yoktur. Sitemizde yer verdiğimiz kurumlar direk ilgili radyoların kamuya sağladıkları yayın sunucuları ile bağlantı kurmaktadır.

Sitemiz tamamen radyo ve televizyon üst kurulu (RTUK) uyarınca belirlenen tüm yasalara uyarak kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda sitemizde şifreli/uygunsuz veya yasal olmayan yayınlara asla yer verilmemektedir. Karşınıza yasal yayınlar haricinde uygunsuz bir içerik çıkarsa iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak ilgili içeriğin kaldırılmasını lütfen talep ediniz. Hit Müzik internet sitesinden herhangi bir müzik indirme işlemi asla yapılmamaktadır.

Hit Müzik Kullanım Şartları

  1. Sitemizde herhangi bir canlı yayın yapılmamaktadır
  2. Sitemizde herhangi bir eseri indirme (download) etme özelliği yoktur
  3. Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı herhangi bir yayına asla yer verilmemektedir
  4. Kişisel verileri koruma kanunu uyarınca sitemizden daha iyi faydalanmanız için web çerezleri uygulanabilir

Yukarıda yer alan bilgiler doğrultusunda eğer sitemizde yer alan bir radyo istasyonunun sahibi yada yetkilisi iseniz, dilediğiniz an ilgili radyo kanalının Hit Müzik internet sitesinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Radyo kanalının kaldırılmasını talep etmek için lütfen hakkımızda sayfamızdan bizlere ulaşın.

Telif hakları konusunda üzerimize düşeni yaptığımızı ve kimsenin hakkına girmediğimizi sadece 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasının 71. 80. ve Ek 4. maddelerine uyduğumuzu taahhüt ederiz.