Hakkımızda

HitMuzik.com, son yıllarda gitgide unutalan canlı radyo dinleme alışkanlığını yeniden canlandırmak adına hayata geçirilen bir web projesidir. Aslına bakarsanız biz buna web projesinden ziyade tam anlamıyla bir internet projesi diyoruz. Bunun nedeni internetin olduğu her yerde ve her cihazda (mobil ve masaüstü) sitemizden rahatlıkla faydalanabilir, dilediğiniz her yerde Türkiye’nin en popüler radyolarını ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo içeriğimizde kötü bir içerik ile karşılaşmayacağınızı taahhüt ederiz. Kar amacı gütmeyen ticari bir kuruluş olmadığımızı ve amacımızın insanlara müzik dinletmek olduğunu bilmelisiniz. Sitemizde göreceğiniz reklam yerleşimlerinin de sitemiz masraflarını karşılamak üzere olduğunu söylemek isteriz.

Tüm yasal yükümlülükleri yerine getirerek günümüz şartlarında bir yayın hizmeti vererek, her ortamda ve konumda radyo yayınınız kesilmemesi adına çalışmalarımız devam etmektedir. www.hitmuzik.com sitemiz yıllardır internet üzerinden en çok tıklanan site unvanını alarak yayını geniş kitlelere ulaştırmaktadır. Canlı radyo dinleme sitesinden beklediğiniz her hizmeti size sunduğumuzu tercih etmeniz durumunda daha iyi anlayabilirsiniz.

Yıllardır radyo dinleme alışkanlığı olan ya da radyo olmadan asla diyen dinleyicilerimize sunduğumuz radyo hizmetimizde memnun kalan taraf olmayı ve sizin de memnun kalmanızı sağladık. Hedeflediğimiz kitlemizde her yaşta bireylerin olacağını göz önünde bulundurarak içeriğimizi ona göre düzenledik.

Kuruluşumuzdan itibaren hep en iyisi olmayı hedefledik. Çıktığımız bu yolda sizlerin de tercih etmesi ile istediğimiz konuma rahatlıkla ulaşabildik. İnternet üzerinden hizmetlerin daha çok tercih edildiği bilinci ile internet üzerinden de yayın hizmeti vererek beklentilerinizi karşılayabildik.

İletişim

Bu sayfa üzerinden bizlere tüm görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz iletişim detaylarımız yer almaktadır. E-posta adresimiz üzerinden göndereceğiniz postalara en geç 24 saat içerisinde mutlaka dönüş sağlanacaktır. Ayrıca telif hakkı ve içerik kaldırma taleplerinizide bu e-posta adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İletişim için : destek[@]hitmuzik.com